Yukarı
Röportaj

En uzun yolculuk, zihinden kalbe olandır

Vernon Frost, metafizik ve ezoterizm alanında dünyaca ünlü bir öğretmen. Yaklaşık 20 yıldır Türkiye’ye de düzenli aralıklarla geliyor. Çalışmalarına katılanlar deneyimlerini anlatmakta genellikle zorlanıyor ve “Ancak yaşayınca anlaşılabilecek uygulamalar öğretiyor” diyorlar. Ne demek istediklerini artık ben de biliyorum.

Onca yıldır duyduğum halde gitmeye hiç yanaşmadığım Labirent seminerine bu sene katıldım. Hatta hızımı alamadım ve on gün sonra “Yeni Dünyama Doğuş” adlı yatılı kampına da dahil oldum. Bu röportaj iki çalışmanın arasındaki günlerden birinde yapıldı ve aslında şu an o röportajı yapan kişi değilim. Röportaj boyunca okuyacağınız realite değişi kavramının ne olduğunu bir seviyeye kadar idrak ettiğimi sanıyorum.

Yıllardır seminerlerine katılanlar ile ilk kez gelenler arasında hiçbir fark gözetmeyen, herkese aynı tatlı mesafede durmayı çok iyi başaran, kendisi doğrudan bir şey yapmayan ama bize yapmayı öğreten ve bu sırada sessizce destekleyen bu ustayı ben çok sevdim. Siz de biraz tanımak ve anlamak isterseniz röportajda harika bilgiler var.

Devamını mumkundergi.com adresinden okuyabilirsiniz.

«

»

Yorum yapmak ister misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir