Yukarı
Röportaj

Hayatınızın kare kodunu deşifre edebilirsiniz

Her gün sözlü ya da yazılı olarak hitap edilen adımız… Resim evraklara, dijital formlara defalarca girdiğimiz doğum tarihimiz… Doğduğumuz andan itibaren bir giysi gibi taşıdığımız bu bilgilerin ait olduğu frekanslar bize bir şey söylüyor mu? Acaba aşina olduğumuz için körleştiğimiz bir alan mı harflerimiz ve sayılarımız? Onları çakralar ve renkler ile birleştirdiğimizde ortaya çıkan örüntü hayatımızın kare kodu olabilir mi?

Şebnem Ekşib’in uzun yıllar yaptığı araştırmalar ve danışan deneyimlerinin bir sentezi olarak kaleme aldığı kitabı Sayıların ve Renklerin Sırlı Dili – Kadim Bilgilerin Işığında Ceres Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Her insanın sayılar ve renklerle formülize edildiğini anlatan kitapta yazar, ismimizi hayatımız boyunca taşırken aslında kader sayımızın özelliklerini de ismimizle beraber taşıdığımızı açıklarken, sıkça kullandığımız veya kullanmaktan kaçındığımız renklerin de kişiliğimiz üzerinde hangi etkileri yarattığına değiniyor. Bedenimizdeki enerji merkezlerini tek tek ele alıp kendimizi detaylıca tanımamızı sağlayan kitap ile ilgili merak ettiklerimizi, Yazar ve Astrolog Şebnem Eksib’e sordum.

Size önce şunu soracağım, bugüne kadar sayılarla ve renklerle ilgili birçok kitap zaten yazıldı. Siz neden bir daha yazdınız, bu kitapta farklı ne var?

Devamını mumkundergi.com adresinden okuyabilirsiniz.

«

»

Yorum yapmak ister misin?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir